Правила користування карткою HEI:
 1. Членство (участь) у програмі Hotel Express International (далі по тексту «HEI») підтверджується дисконтною карткою HEI и діє до останнього календарного дня 12-го місяця, починаючи з місяця, коли членство було придбано. Член програми отримує до 50% скидки від стандартного тарифу при наявності вільних місць. Скидка по дисконтній картці HEI не може бути додана до діючих в готелі скидок чи інших спеціальних пропозицій. Готель має право відмовити у наданні скидки у разі, якщо очікується повне заселення на період бронювання.
 2. Більшість готелів у США надає скидку 20% з доступом до он-лайн інформації щодо вільних номерів у готелі, які необхідно бронювати через систему он-лайн бронювання сайту компанії HEI (hotel-express.com та hotel-express.com.ua).
 3. Дія картки HEI поширюється на готелі, що приймають участь у програмі HEI та приведені в офіціальному каталозі HEI (який додається до картки) і на сайтах (hotel-express.com та hotel-express.com.ua), що постійно оновлюються. Перелік готелів може бути змінений без повідомлення і окремий готель може бути недоступним на всього протязі терміну користування карткою.
 4. Забронювати готель можна звернувшись безпосередньо до готелів - учасників програми HEI або через представництва HEI, але не через інші компанії, що надають послуги бронювання готелів. При бронюванні обов’язково треба повідомити, що Ви клієнт HEI.
 5. Номер у готелі необхідно бронювати заздалегідь, вказавши прізвище, ім’я, номер та строк дії дисконтної картки HEI і, при потребі, номер банківської картки. Оптимальним для бронювання є строк 10-15 днів до запланованої поїздки. При бронюванні без нагадування про членство в HEI скидка не надається. Лише пред’явлення картки при поселенні або виїзді з готелю не надає право на скидку.
 6. Для кожного заброньованого номера необхідно мати окрему картку HEI. Власник картки повинен проживати у заброньованому номері.
 7. У випадку відміни бронювання, власник картки має дотримуватись правил готелю щодо відміни бронювання та на нього може бути накладений штраф згідно цих правил. (У більшості випадків про відміну необхідно повідомити за 48 годин до узгодженого часу прибуття у заброньований готель. Зазвичай штраф дорівнює вартості проживання у готелі на одну добу.)
 8. При прибутті у готель, власник картки повинен пред’явити паспорт, дисконтну картку та копію підтвердження бронювання номеру.
 9. Дія картки HEI може поширюватися на деякі послуги компаній – партнерів HEI і послуги, які надаються готелями. Перелік таких послуг та більш детальна інформація приведена на сайтах hotel-express.com та hotel-express.com.ua або безпосередньо у готелях.
 10. Hotel Express International, а також представництва Hotel Express International, які продали або передали Вам картку не несуть відповідальність у випадку, якщо готель не прийняв Вашу картку через вагомі причини. При необхідності власник картки може подати скаргу до офісу представництва HEI у двохденний строк за місцем проживання або у семиденний строк, якщо власник картки перебуває за кордоном.
 11. Срібна картка HEI вважається дійсною, якщо на ній вказаний унікальний номер, строк дії, а також картка зареєстрована на сайті компаній hotel-express.com або hotel-express.com.ua.
 12. Для придбання картки клієнт банку має заповнити відповідну форму-заявку і вказати правдиві дані.
 13. У разі втрати (пошкодження) картка може бути відновлена через представництва HEI за додаткову оплату.